Victory-logo profil sluzby kontakt

 
    Poskytované služby - Přijdtě za námi a my už zařídíme, aby se ostatní dozveděli o Vás. Máte produkt, nápad, ideu, sen nebo chcete být jenom hvězda showbyznysu? Vyberte si, my už to proslavíme!

Možnosti - reklamní kampaně na území ČR a SR, PR kampaně zaměřené na masová média nebo maximálně zaměřená na konkrétní skupiny.

Výroba kazet, animací a TV pořadů

    Victory Entertainment vyrábí především videokazety se sportovním zaměřením. To je možné považovat za vlastní produkci, na které si mužeme ukázat zpusob naší práce.
    Jsme osloveni instruktorem, který má zajímavé cvičení, které chce rozšířit mezi lidi. Společně vypracujeme námět, připravíme scénář a na základě scénáře vznikne v naší produkci pořad. Ten můžeme nabídnout televizním stanicím nebo jej vydáme na videokazetě, kterou budeme distribuovat přes běžnou obchodní sít v České republice a Slovenské republice. Vzhledem k obsahu pořadu je zajímavé pro výrobce sportovního oblečení zviditelnit se právě v pořadu. To je samozřejmě možné. Oblečení se tak stane součástí pořadu a navíc muže být součástí reklamní kampaně na pořad nebo dokonce na samotné cvičení, které je na kazetě prezentované. To již záleží na výrobci oblečení. V každém případě, my to umíme zařídit k maximální spokojenosti všech zúčastněných partnerů. Těm navíc odpadá starost s distribucí videokazet, jejich výrobou a všech dalších formalit.

Reference

Oblast TV produkce
    V současné době je na trhu cca 20 titulů videokazet naší produkce, převážně se jedná o instruktážní sportovní videopořady.
    Spolupráce s celoplošnými televizemi v ČR, distribuce do sítí supermarketu (Bonton, AHold, Makro...).

Oblast Internet a software
    Od roku 2000 bylo již vytvořeno přibližně 60 web-serverů na klíč a dále mnoho přestaveb a doplňků.
O stejný počet serverů se on-line staráme, vč.servisu, poskytování hostingu, e-mailu.
Projekty:Alupress-02, Komponenti-Art, Project300, NSeS, Tosyc, BMWTuning, AquaFish a mnoho dalších.
V oblasti programování je významná spolupráce s CEB a VFN.

Oblast Studia a hardware
    Zde bylo navázáno na činnost firmy PNY ServiS, která pusobí na českém trhu již od roku 1990. Od této doby byly realizovány zakázky v obratech desítek mil.Kč. V oblasti vybavení studií jsou nejvýznamnější spolupráce DTP studio Proxima, TV studio DVS, fotoateliér Jana Jindry, zvukové studio Jupiter.
    Dodávky výpočetní techniky, např. Stavimex Praha, Owesco, Consteel, DVS, Dagon, Kaučuk Kralupy, ČKD, Senát ČR, Parlament ČR a mnoho dalších.
   


profil   služby   kontakt