Victory-logo profil sluzby kontakt

 
        TV produkce, reklama, PR, agentura, multimédia - internet, webdesign, grafika, CD a VIDEO - vydavatelství, programování na zakázku, softwarové práce, dodávky hardware - speciální výpočetní technika, vybavení DTP studií, vybavení Foto a Video studií, vše na klíč.

    Victory Entertainment má tři základní okruhy zájmu: produkční firma pusobící v oblasti komunikace především ve sdělovacích prostředcích a reklamě; produkce v oblasti internetu a multimédiích, software na zakázku; dodávky hardware. Její činnost je pak doplněna o vydavatelství, které je zaměřené na videotrh a multimédia.

Historie

    Vznikla v roce 1996 jako reklamní a produkční firma Victory v oblasti audiovizuální výroby se zaměřením na zábavu a sport. Mezi její klienty, kterí využili služeb v oblasti reklamy a propagace patřili: Sovimport (výrobce Igristoe), Dobrá Voda, Citroen, Uncle Sam, Reebok, Hotel Praha a další.
    Mezi strategické obchodní partnery si dovolujeme považovat Českou televizi, Bonton Home Entertainment a TV3 (Galaxie TV).
     V oblasti produkce filmových a televizních pořadů mezi nejúspešnější řadíme 39-ti dílný seriál strečinkového cvičení pro Českou televizi ČT1 "Budíček s Katkou", videopořad "Radost ze cvičení" s Petrou Faltýnovou a Vaškem Krejčíkem. Ve filmové oblasti Victory koprodukuje celovečerní film Cizinci v čase. Ve výrobě je také animovaný seriál určený pro zahraniční distribuci a interaktivní výukový program navazující na tento seriál.

    Jako novinku, která potěší všechny fandy kondičního cvičení, zařazujeme novou edici Full Tae-bo, která zahajuje prvním dílem Basic.
    Vzhledem k rostoucí síle internetu je rozšířena činnost Victory i o produkci webových prezentací a připravujeme další aktivity prostřednictvím internetu, které by rozšířili možnosti zpřístupnění naší produkce veřejnosti. Dále pak zakázkové programování pro softwarové systémy v oblasti bankovnictví, zdravotnictví a obchodních systémů.
    Dalším okruhem pusobení společnosti se stal trh hardware. Jsou to především dodávky na klíč, a to výpočetní technika pro tvorbu grafiky, zpracování digitální fotografie, DTP, fototisk apod. Dále pak vybavení studií pro tvorbu video, foto, zvuk atd. Zde spolupracujeme s několika světovými výrobci, např. Sony, Fuji, Nikon, Fomei, Hensel a další.
    V roce 2000 byla firma transformována na společnost Victory Entertainment, s.r.o. Rozšířily se okruhy zájmu a zvýšily se i obraty. V roce 2000 (od 11.měsíce) byl obrat cca 1,5 mil.Kč, v roce 2001 12 mil.Kč a předpokládaný obrat pro rok 2002 cca 20 mil.Kč.
    Okruh zájmů a naši velcí zákazníci - Komunikace je základní prvek lidské činnosti, která umožňuje ty nejnutnější existenční pochody jako jsou obchod, vzdělávání, informování. Tento makro-pohled dává tušit, že se nejedná o nějak konkrétní oblast, která by byla pro nás dominantní. Z mikro-pohledu však je aspekt naší práce jasně čitelný: informace o nových produktech, systémech, životních stylech, novinkách ze všech oborů. Všechny oblasti našeho zájmu jsou spojeny informací, to je základní jednotka, nápad a produkt, který všemi možnými a dostupnými možnostmi dál šíríme.
    Informace je základem komunikace. Umění komunikovat - sdělovat, informovat, poučovat, radit, přesvědčovat nebo jenom pobavit - to je naše profese. Na světě není nic težšího, než když dva lidé mezi sebou komunikují a nikdy předtím se neviděli. To je katastrofa, kterou my umíme eliminovat a v některých případech ovládat.

Oblasti :
  • reklama
  • public relations
  • produkce audiovizuálních poradu
  • vydavatelství
  • výroba web-serveru, vc.obchodních systému s propojením do banky, výstupy do úcetnictví
  • softwarové práce, programování databázových systému na zakázku
  • návrhy a realizace projektu studií, vc.komunikacních sítí, i na bázi optických a bezdrátových prenosu
   


profil   služby   kontakt